DESIGN DAY

26 marca 2018

DESIGN DAY 19.04

19 kwietnia w godzinach 10:00-16:00 w biurze firmy Michalec przy ul. Jędrzejowskiej 151 odbędzie się Design Day – Dzień z projektantem.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację z projektantką Joanną Łuczak-Karczewską, która przestawi szereg rozwiązań i materiałów na zabudowę terenów zewnętrznych. Doradzi kolorystykę, formę oraz zaproponuje najnowocześniejsze i najoryginalniejsze rozwiązania dopasowane indywidualnie do inwestycji. Poza projektantką w biurze będzie pełen skład specjalistów, którzy pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości – zaprezentują materiały na placu, zaproponują rozwiązania techniczne czy nawet przygotują wstępną ofertę cenową.

Jeśli planujesz zabudowę podwórka albo po prostu chcesz odświeżyć wygląd swojego domu i otoczenia ale nie wiesz od czego zacząć, to idealny moment aby dowiedzieć się  na co zwrócić uwagę, jaki materiał wybrać i czego unikać przy zabudowie działki.

Jeśli mają Państwo możliwość proszę przynieść rzuty parteru, działki oraz/lub zdjęcia (mogą być na telefonie). Ułatwi to konsultacje i pozwoli p. Joannie lepiej dobrać materiały.

Dodatkowo jeśli zdecydujesz się tego samego dnia na pełną usługę projektową otrzymasz rabat w wysokości 10% na wszystkie materiały* z projektu. 

*do materiałów nie zaliczają się palety (kaucjonowane) oraz koszt transportu.

 

Szczegóły usługi projektowej
Czytaj więcej >>