Transport ciężarowy

Usługi transportowe samochodami samowyładowczymi HDS

Firma Roboty Ziemne Transport Drogowy Ciężarowy Andrzej Michalec  świadczy szeroki zakres usług transportowych samochodami samowyładowczymi z HDS od 3,5ton do 24ton., dla szerokiego grona klientów na terenie całej Polski. Dysponujemy szeroką bazą sprzętową w zależności od Państwa potrzeb oraz doświadczeniem i gronem zaufanych fachowców. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców pojazdów ciężarowych  z wieloletnim doświadczeniem, co jest głównym atutem naszej oferty i jednocześnie gwarancją spełnienia oczekiwań zleceniodawcy.

Usługi z wykorzystaniem samochodu samowyładowczego HDS umożliwiają dostarczenie do klienta wszelakiego materiału zamówionego w naszej firmie Michalec lub w firmie zewnętrznej oraz rozładowanie go we wskazanym miejscu przez naszego usługobiorcę.

Usługi z użyciem HDS zarówno jeśli chodzi o dowóz jak i odbiór towarów daje nam możliwość wykonania zadania  z pewnej odległości. Jest to bardzo istotny atut, ponieważ często ze względu na zagospodarowanie posesji trudno jest dojechać pod wskazany punkt wyładowczy.

transport ciężarowy hds łódź transport ciężarowy hds łódź