Transport ciężarowy

Usługi transportowe samochodami samowyładowczymi HDS

Firma Roboty Ziemne Transport Drogowy Ciężarowy Andrzej Michalec  świadczy szeroki zakres usług transportowych samochodami samowyładowczymi z HDS od 3,5ton do 24ton., dla szerokiego grona klientów na terenie całej Polski. Dysponujemy szeroką bazą sprzętową w zależności od Państwa potrzeb oraz doświadczeniem i gronem zaufanych fachowców. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców pojazdów ciężarowych  z wieloletnim doświadczeniem, co jest głównym atutem naszej oferty i jednocześnie gwarancją spełnienia oczekiwań zleceniodawcy.

Usługi z wykorzystaniem samochodu samowyładowczego HDS umożliwiają dostarczenie do klienta wszelakiego materiału zamówionego w naszej firmie Michalec lub w firmie zewnętrznej oraz rozładowanie go we wskazanym miejscu przez naszego usługobiorcę.

Usługi z użyciem HDS zarówno jeśli chodzi o dowóz jak i odbiór towarów daje nam możliwość wykonania zadania  z pewnej odległości. Jest to bardzo istotny atut, ponieważ często ze względu na zagospodarowanie posesji trudno jest dojechać pod wskazany punkt wyładowczy.

transport ciężarowy hds łódź transport ciężarowy hds łódź

Informujemy iż w dniach 14/08/2023  skład będzie nieczynny

 

close-link