Wynajem maszyn budowlanych

W naszej ofercie posiadamy wiele maszyn, które znacznie przyszpieszą prace ziemne. W naszej ofercie posiadamy wynajem koparko ładowarki firmy JCB, wynajem koparki gąsuennicowej oraz koparki kołowej, wynajem ładowarki, młot hydrauliczny wyburzeniowy, samochody samowyładowawcze HDS, samochody ciężarowe, wywrotki.

Koparko ładowarki

koparko ładowarka

W ofercie posiadamy koparko-ładowarki firmy JCB . Jest to sprzęt wielozadaniowy, który po przez swoją funkcjonalność zastępuję pracę dwóch maszyn: koparki oraz ładowarki.
Dodatkowo jako osprzęt do tego sprzętu posiadamy:
– młot wyburzeniowy
– widły
– pług

Cena: 100 zł/h

Koparki gąsiennicowe

koparka gąsiennicowa

Posiadamy koparki o różnych gabarytach oraz pojemnościach łyżek w zależności od potrzeb klienta od 0.2m do 2,0m3 Posiadamy koparki gąsiennicowe, w zależności od terenu w jakim dany sprzęt ma pracować.

Cena: 100 zł/h

Koparki kołowe

koparka kołowa

Posiadamy koparki o różnych gabarytach oraz pojemnościach łyżek w zależności od potrzeb klienta od 0.2m do 2,0m3 Posiadamy koparki kołowe, w zależności od terenu w jakim dany sprzęt ma pracować.

Cena: 100 zł/h

Mini koparka

mini koparka

Posiadamy koparki o różnych gabarytach oraz pojemnościach łyżek w zależności od potrzeb klienta od 0.2m do 2,0m3 Posiadamy mini koparki.

Cena: 100 zł/h

Ładowarki

Ładowarka

Wszystkie nasze ładowarki są wynajmowane wraz  z operatorem oraz są wyposażone w widły dla załadunku i rozładunku palet oraz pług idealne do odśnieżania alejek i chodników.

Cena: 100 zł/h

Młot hydrauliczny wyburzeniowy

młot wyburzeniowy

Młot wyburzeniowy montowany jest na ramieniu koparki dzięki czemu jest wstanie skruszyć najtwardszy materiał. Bez problemu skuwa gruby beton czy asfalt. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ręczne młoty nie zdają egzaminu.

Cena: 100 zł/h

Samochody samowyładowcze z HDSem

samochody samowyładowawcze z HDS

Posiadamy samochody samowyładowcze różnych rozmiarów. Na naszych ciężarówkach można przewieść od 1 do 18 palet transportowych standardu euro, a następnie w dowolnym miejscu rozładować towar za pomocą zainstalowanego dźwigu.

Cena: 100 zł/h

Samochody Cieżarowe – wywrotki

wywrotki

Opis samochody cieżarowe – wywrotki

Cena: 100 zł/h